1/2

GARANTİ KOŞULLARI

 

Tüm garantiler için geçerli genel kurallar

 

Biz ürünlerimizin kalitesine güveniyoruz ve ürünlerimizde hata çıkması halinde ROTADOOR Garantisi hizmeti sunuyoruz. ROTADOOR Garantisi, ROTADOOR mağazalarından veya online satış kanalından almış olduğunuz üründe, garanti süresi kapsamında ve garanti şartlarına uygun davranmak şartıyla, malzeme veya işcilik hataları belirlendiği takdirde devreye girer. Bu durumda, ürününüz tamir edilir, yenisi ile değiştirilir ya da ürünün ücretinin hatalı kısmı ROTADOOR mağazalarında alışveriş yapmanız amacıyla alışveriş çeki olarak size verilir.

 

Genel Koşullar

 

ROTADOOR garanti şartları T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğünce belirlenen garanti şartlarını kapsar. Garanti belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğüne başvurulabilir.

 

Garanti koşullarından yararlanmak için dikkat edilecek kurallar:

 

·         ROTADOOR, ürünlerin normal kullanım şartlarında, zaman içerisinde doğal olarak yıpranacağını dikkate alarak bu garantiyi verir. Garantinin geçerli olması için garanti kapsamı dışında kalan halleri inceleyin.

·         Ürünün kullanım kılavuzunda yer alan koşullara aykırı ve olağan dışı kullanılmasından ve kullanım hatalarından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

·         Garanti süresi ürünlerin teslim tarihi olan fatura tarihinden itibaren başlar. Fatura "Garanti Belgesi" yerine geçer. Ürünün garanti kapsamında tamir edilmesi için  faturanın orijinalinin mutlaka ibrazı gerekmektedir. Satılan mala ilişkin olarak düzenlenen faturaların ve garanti belgelerinin kopyaları veya fotokopileri garanti belgesi yerine geçmez.

·         Garanti koşulları kapsamında değişim yapılacak ürünün halen ROTADOOR ürün gamında yer almaması durumunda,ROTADOOR' un tespit edeceği muadil bir ürün ile değiştirme yapılır.

·         ROTADOOR, mağazalarında satılan ürünlerin tamamını veya bir bölümünü piyasadan kaldırma ve/veya tekrar piyasaya sürme hakkını saklı tutar.

·         Fırsat Köşesi Bölümü’nden satın alınan ürünler, garanti kapsamı dışındadır.

·         ROTADOOR İletişim Kanalları'na yazılı ya da şahsi başvuru yaparak garantiden yararlanabilirsiniz.

·         Garanti koşulları ilgili kanun, yönetmelik ve ekonomik ömre göre belirlenmiştir. Garantiden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken;  garanti belgesinin orjinalini saklamak, ürün bakım önerilerine dikkat etmek ve satın aldığınız ürünleri denetlememize izin vermektir.

 

Garanti Kapsamı;

 

  Garantiden yararlanabilmek için montaj, kullanım ve bakım talimatlarına uyulması zorunludur. Rotadoor garantisi üretim hatalarını kapsar. Üretim hataları dışında kalan hususlarda ücretli  servis hizmeti sunulur.

  Montaj hizmeti Rotadoor dışında bir servis tarafından veya üçüncü kişilerce sağlanmışsa Rotadoor kendisi dışında gerçekleşen montaj sağlayıcı hatalarını üstlenmez.

 

Kapsam Dışında Kalan Haller;

 

·        Kullanma talimatına aykırı kullanım

·         Üretim amacı dışında kullanım

·         Üretildiği malzemeye uygun olmayan çevresel şartlar altında kullanım

(Örn;PVC kaplama kapının aşırı ısı ve güneş alan bölgelerde kullanılması sonucu oluşan arıza veya hatalar.)

·         Aşırı yıpranmaya sebep olabilecek tarzda kullanım.

·         Kullanıcı hatası ile oluşacak arıza veya eksikler.

·         Doğal afet veya yangın, sel, erezyon gibi mücbir sebeplerle ürünün hasarlanması.

 

Servis gerektiğinde bize nasıl ulaşacaksınız:

 

Adres ve telefon bilgilerine www.rotadoor.com İLETİŞİM sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Müşteri Hizmetleri Destek hattı için  ;  0 532 111 KYNR(5967) numaralı hattı arayabilirsiniz.

 

 

LÜTFEN DİKKAT! Yasal garanti ile verilen ROTADOOR garantisi hiçbir surette bedel iadesini içermemektedir. Tamir, değişim veya alışveriş çekini içermektedir. Alıcı'nın ROTADOOR garantisi kapsamında bedel iadesini talep etmek hak ve yetkisi bulunmamaktadır.

 

 

Saygılarımızla.

 

ROTADOOR

 

 

BAGLANTILAR

  • Gri Facebook Simge
  • Gri Instagram Simge
  • Gri LinkedIn Simge
  • YouTube - Gri Çember

Rotadoor yenilenen yüzüyle 1955'ten buyana süregelen üretim ve ticaret anlayışının üçüncü kuşak yansımasıdır.Bu sitede en güncel haliyle şık iç oda kapı modellerini inceleyebilir ve online olarak satın alabilirsiniz.Ürünler arasında pvc kaplama kapı(membran kapı),melamin kapı,ahşap kaplama kapı,lake kapı,çelik kapı,mdf kapı,amerikan panel kapı,masif ahşap kapı gibi bir çok ürün seçeneğini bulabilirsiniz.Rotadoor'a bakmadan tercih yapmayın.En iyi olanını daha iyiye ulaştırmak için....sadece kapı...."yaşam alanınızı ev'e dönüştüren kapılar"

Mesafeli Satış

Sözleşmesi