1/2

İADE POLİTİKASI

 

İade Politikası

 

Online olarak satın aldığınız ürünü, kargodan teslim almadan önce kontrol ediniz. Kontrol edilip tarafınızca teslim alınan online alışveriş ürününün geri iadesi mümkün olmamaktadır.

 

Sabit Mağazalarımızdan, Üretim Tesisimizden veya Showroom'dan yapmış olduğunuz alışverişinizden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, öncelikli yapmanız gereken, teslim alma tarihinden itibaren 7 gün içinde bize talebinizi yazılı veya iletişim kanalları aracılığıyla sözlü olarak iletmenizdir.

 

Talebiniz bize ulaştıktan sonra, ROTADOOR tarafından aşağıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir.

 

Onaylandığı takdirde ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz nakliye firması aracılığı ile geri alınır. İade alıcının vazgeçmesi sebebiyle vuku bulmuşsa iade edilecek ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli alıcı tarafından karşılanır. 

 

Ürünlerin ROTADOOR' a ulaşmasından ve hasarsızlığının onaylanmasından sonra ROTADOOR iadeyi kabul ettiğini bildirir ve ödemeyi alıcının ödediği şekilde (peşin ise peşin,taksitli ise karta iade vb.) gerçekleştirir.

 

İade sonrası Rotadoor'a ulaşan üründe hasar veya eksik tespit edilirse bu belgelenerek alıcıya ödenecek bedelden düşülür.

 

Genel İade Koşulları

 

  • İadeler mutlak suretle teslim alındığı şekilde orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

  • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura da tarafımıza gönderilmelidir.

  • İade alıcının vazgeçmesi sebebiyle vuku bulmuşsa iade edilecek ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli alıcı tarafından karşılanır.

  • İade Rotadoor'un üstleneceği bir hata sonucu vuku bulmuşsa geri gönderim ücreti Rotadoor tarafından karşılanır.

  • Montaj yapıldıktan sonra iade kabul edilmemektedir.

 

 

Hasarlı veya Ayıplı ürünün İadesi.

 

Siparişinizi teslim alırken, ürünlerin EKSİKSİZ, SAĞLAM geldiğini mutlaka kontrol ediniz. Fatura aslı ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.

Kargo yetkilisi, sizden ürünleri eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınıza dair imza alacaktır. Hasarlı ürünler bulunması durumunda, bu ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Bu durumda, sizden ek bir nakliye veya ürün bedeli talep edilmeyecektir.

 

Eksik veya Yanlış Ürünlerin İadesi

 

Siparişinizde eksik ürün var ise, diğer ürünlerinizi teslim alarak, eksik ürünler için imza atmadan önce bunu not olarak belirtmelisiniz. Öte yandan, siparişinizde yanlış ürün bulunuyorsa, bu ürünü teslim almamalı ve teslimat irsaliyesinde yazılı olarak belirtmelisiniz.

Siparişiniz ile ilgili iade ve değişim talepleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Saygılarımızla.

 

ROTADOOR

 

 

BAGLANTILAR

  • Gri Facebook Simge
  • Gri Instagram Simge
  • Gri LinkedIn Simge
  • YouTube - Gri Çember

Rotadoor yenilenen yüzüyle 1955'ten buyana süregelen üretim ve ticaret anlayışının üçüncü kuşak yansımasıdır.Bu sitede en güncel haliyle şık iç oda kapı modellerini inceleyebilir ve online olarak satın alabilirsiniz.Ürünler arasında pvc kaplama kapı(membran kapı),melamin kapı,ahşap kaplama kapı,lake kapı,çelik kapı,mdf kapı,amerikan panel kapı,masif ahşap kapı gibi bir çok ürün seçeneğini bulabilirsiniz.Rotadoor'a bakmadan tercih yapmayın.En iyi olanını daha iyiye ulaştırmak için....sadece kapı...."yaşam alanınızı ev'e dönüştüren kapılar"

Mesafeli Satış

Sözleşmesi