1/1

KURUMSAL

2020

1955 de başlayan ve devamında şirketlerimizin motivasyonunu sinerjiye dönüştüren Kaynar Grup ile süregelen hizmet anlayışımız ile iş ortaklarımızı ve müşterilerimizi kapının yalnızca kapatılan bir panel olmadığına, ayrıca insanoğlunun sahip olduğu yaşam alanını koruyan, gizleyen ve güzelleştiren olduğuna ikna ettik.

 

Üretim ağımızı ar-ge ile destekleyerek; panel kapı, membran kapı, pvc kaplama kapı, mobilya kapı, çelik kapı, ahşap kapı, masif kapı gibi iç kapı modellerini ve seçeneklerini çağın talepleri doğrultusunda çeşitlendirdik ve müşterilerimizin geri bildirimleriyle şekillendirdik.

Üretimimizin her noktasında muayene ve kalite kontrolümüzden geçen ürünlerimizi güvenli ambalajlarında yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizle buluşturduk.

Üretim deneyimlerimizi, hem diğer sektörlerdeki üreticilerimiz, hem de yurt dışındaki müşterilerimizle paylaşmak adına ihracatla bütünleştirerek ticaret ağımızı genişlettik.

 

Birlikte çalıştığımız her üreticiye içlerinde hep barındıracakları heyecanlar aşıladık ve gelecekte hedefledikleri bir liman bulmalarına öncülük ettik.

Yurt dışındaki ve yurt içindeki müşterilerimize bizim için ''güven''in ne demek olduğunu, verilen sözlerin ve zamanın bizim için önemini anlatmayı şiar edindik.

 

Tüm kaynaklarımızın sinerjisi ile oluşan Kaynar Grup olarak üretimimizin sağlam markası ROTADOOR'u geçmişten aldığımız tecrübe ve ilhamla destekleyerek müşterilerimizin beğenisine sunduk.

 

Dahil olduğumuz her projeye hissedilebilir artılar katacağımıza inandık.

 

Bir gün sizinle de güvenli bir iş birliği yapmayı ümit ediyoruz.

 

En içten saygılarımızla.

 

ROTADOOR

by Kaynar Group

 

 

Henüz etiket yok.

 Tags;

iç kapı modelleri,ahşap kapı modelleri,oda kapısı,kapı fiyatları,panel kapı,pvc kaplama kapı,membran kapı,çelik kapı modelleri,çelik kapı fiyatları,kaplama kapı,mdf kapı,iç kapı fiyatları

BAGLANTILAR

  • Gri Facebook Simge
  • Gri Instagram Simge
  • Gri LinkedIn Simge
  • YouTube - Gri Çember

Rotadoor yenilenen yüzüyle 1955'ten buyana süregelen üretim ve ticaret anlayışının üçüncü kuşak yansımasıdır.Bu sitede en güncel haliyle şık iç oda kapı modellerini inceleyebilir ve online olarak satın alabilirsiniz.Ürünler arasında pvc kaplama kapı(membran kapı),melamin kapı,ahşap kaplama kapı,lake kapı,çelik kapı,mdf kapı,amerikan panel kapı,masif ahşap kapı gibi bir çok ürün seçeneğini bulabilirsiniz.Rotadoor'a bakmadan tercih yapmayın.En iyi olanını daha iyiye ulaştırmak için....sadece kapı...."yaşam alanınızı ev'e dönüştüren kapılar"

Mesafeli Satış

Sözleşmesi