BAGLANTILAR

  • Gri Facebook Simge
  • Gri Instagram Simge
  • Gri LinkedIn Simge
  • YouTube - Gri Çember

Rotadoor yenilenen yüzüyle 1955'ten buyana süregelen üretim ve ticaret anlayışının üçüncü kuşak yansımasıdır.Bu sitede en güncel haliyle şık iç oda kapı modellerini inceleyebilir ve online olarak satın alabilirsiniz.Ürünler arasında pvc kaplama kapı(membran kapı),melamin kapı,ahşap kaplama kapı,lake kapı,çelik kapı,mdf kapı,amerikan panel kapı,masif ahşap kapı gibi bir çok ürün seçeneğini bulabilirsiniz.Rotadoor'a bakmadan tercih yapmayın.En iyi olanını daha iyiye ulaştırmak için....sadece kapı...."yaşam alanınızı ev'e dönüştüren kapılar"

1/2

ÖDEME GÜVENLİĞİ

 

 

Ödeme Seçenekleri ;

  • Kredi kartı ile ödeme

  • Havale ile ödeme

  • Mail order vasıtası ile ödeme

 

Kart ile ödeme PayPal altyapısı ile gerçekleşir.

 

PayPal Alıcı Koruması

 

Satın aldığınız bir ürün elinize ulaşmaz veya tanıtımından farklı çıkarsa PayPal Alıcı Koruması ile %100 para iadesi alabilirsiniz. PayPal Alıcı Koruması, web siteleri üzerinden yaptığınız tüm online alışverişlerinizde uygunluk şartlarını karşıladığınızda geçerlidir.

Daha fazla bilgi için Kullanıcı Sözleşmesine bakın.

 

Örnekler:

Bir kitap aldınız ancak elinize bir DVD geçti, yeni bir ürün aldınız ancak elinize kullanılmış bir ürün geçti, 3 ürün aldınız ancak elinize 2 ürün ulaştı, satıcı açıklama yapmadı veya orijinal bir ürün aldınız ancak sahte bir ürünle karşılaştınız. Tüm bu durumlarda yardım için bize ulaşabilirsiniz.

 

Süreç nasıl işler?

Alıcı Koruması sürecini başlatmak için ödemenizden sonra 7 gün içinde itirazda bulunmalısınız. Satıcıdan memnun olmadığınız bir cevap alırsanız, itirazda bulunduğunuz ilk tarihten itibaren 20 gün içinde itirazı hak talebine yükseltmelisiniz. İtirazınızı hak talebine yükselttiğinizde, PayPal sorununuzu detaylı olarak incelemeye alır. Böylelikle talebi araştırır ve Kullanıcı Sözleşmemize uygun şekilde koruma kapsamında olup olmayacağınıza karar veririz.

Kapsam dışı ürünler

Dijital ürün (fiziksel olmayan ürünler) veya hizmetler, gayrımenkuller, motorlu taşıtlar (her türlü), özel sipariş kişiselleştirilmiş ürünler, seyahat biletleri, endüstriyel makineler (üretime yönelik), ön ödemeli kartlar, politikalarımızı veya eBay politikalarını ihlal eden ürünler ve ayrıca para göndermek kapsam dışıdır. Korumadan yararlanabilmek için ödeme yaptığınız tarihten itibaren 7 gün içinde itirazda bulunmayı unutmayın.

Hızlı Destek

Size yardımcı olmak için buradayız. Şüpheli faaliyet, kimlik hırsızlığı veya kimlik avı karşısında tam destek alın. Şüphelerinizi doğrudan PAYPAL'e bildirin.