Ara

Tek Renkli Yatak Odası Tasarım İlhamları / Monochrome Bedroom Design Inspiration

Güncelleme tarihi: Şub 4

Evdeki en özel alan olan yatak odası, olmasını istediğiniz her şey olmalıdır: bir geri çekilme, rahat bir saklanma yeri, şık ve modern bir sığınak ya da bunların arasında bir şey.


The most private space in the house, the bedroom should be everything you want it to be: a retreat, a comfortable hiding place, a stylish modern retreat or something in between.


Kelimenin tam anlamıyla, bir şey rahat hissetmenizi sağlayan güzel bir alan yaratmak söz konusu olduğunda yatak odasına gider.

Literally, something goes to the bedroom when it comes to creating a beautiful space that makes you feel comfortable.


Kolaylıkla Dizayn Edin / Design With Ease

Herkes için rahatlatıcı olan dizaynın en temel unsurudur. Öyleyse siz de en rahatlatıcı renginizi keşfedin.

It is the most basic element of the design that is relaxing for everyone. Then discover your most soothing color.


Modern tasarımlar sıcak ve misafirperver olabilir.


Modern ve minimalist, bu rahat yatak odasının gösterdiği gibi soğuk ve uzak demek zorunda değildir. Yüzde 100 akıllı teknolojiyle yapılan Bulgaristan’ın Sofya kentinde bulunan sofistike bir evde yer alan bezemeler boş ama sıcak ve dinlendirici. Karanlık fakat eterik sırf perdeler, yatak odasına gelen ve yatağın başındaki sıcak, ahşap özellikli duvarın egemen olduğu ışığı filtreler. Yataktaki uyumsuz modern aydınlatma armatürleri biraz daha modern bir kenar sağlar.


Sizi rahatlatacak renk seçenekleri ve tasarım örnekleri ile rotadoor sizin yanınızda. Beğeneceğinizi düşündüğümüz tasarımları rotadoor ile birlikte şekillendirebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.Modern designs can be warm and welcoming. Modern and minimalist doesn't have to mean cold and remote as this cozy bedroom shows. The embellishments in a sophisticated house in Sofia, Bulgaria, built with 100 percent smart technology, are empty but warm and relaxing. Dark but ethereal sheer curtains filter the light coming into the bedroom and dominated by the warm, wooden wall at the head of the bed. The mismatched modern lighting fixtures in the bed provide a slightly more modern edge. Rotadoor is by your side with color options and design samples that will make you comfortable. You can shape the designs we think you will like with rotadoor and get a free quote.


RotaDOOR