Hakkımızda

1955'ten beri Kapı !

1955 te başlayan ve devamında şirketlerimizin motivasyonunu sinerjiye dönüştüren Kaynar Grup ile süregelen hizmet anlayışımız ile iş ortaklarımızı ve müşterilerimizi kapının yalnızca kapatılan bir panel olmadığına, ayrıca insanoğlunun sahip olduğu yaşam alanını koruyan, gizleyen ve güzelleştiren olduğuna ikna ettik.

 

Üretim ağımızı ar-ge ile destekleyerek; panel kapı, membran kapı, pvc kaplama kapı, mobilya kapı, çelik kapı, ahşap kapı, masif kapı gibi iç kapı modellerini ve seçeneklerini çağın talepleri doğrultusunda çeşitlendirdik ve müşterilerimizin geri bildirimleriyle şekillendirdik.

Üretimimizin her noktasında muayene ve kalite kontrolümüzden geçen ürünlerimizi güvenli ambalajlarında yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizle buluşturduk.

Üretim deneyimlerimizi, hem diğer sektörlerdeki üreticilerimiz, hem de yurt dışındaki müşterilerimizle paylaşmak adına ihracatla bütünleştirerek ticaret ağımızı genişlettik.

 

Birlikte çalıştığımız her üreticiye içlerinde hep barındıracakları heyecanlar aşıladık ve gelecekte hedefledikleri bir liman bulmalarına öncülük ettik.

Yurt dışındaki ve yurt içindeki müşterilerimize bizim için ''güven''in ne demek olduğunu, verilen sözlerin ve zamanın bizim için önemini anlatmayı şiar edindik.

 

Tüm kaynaklarımızın sinerjisi ile oluşan Kaynar Grup olarak üretimimizin sağlam markası ROTADOOR'u geçmişten aldığımız tecrübe ve ilhamla destekleyerek müşterilerimizin beğenisine sunduk.

 

Dahil olduğumuz her projeye hissedilebilir artılar katacağımıza inandık.

 

Bir gün sizinle de güvenli bir iş birliği yapmayı ümit ediyoruz.

 

En içten saygılarımızla.

 

ROTADOOR

by Kaynar Group

Ahşap İç Kapı
Rotadoor CE declaration
Rotadoor Marka tescil belgesi
1/1